GÜNEY'İN İNCİSİ, GÜZİDE KENT İSKENDERUN...

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT, 19 ARALIK 2014-20 OCAK 2015 TARİHLERİ ARASINDA YURTDIŞI EĞİTİMİNE KATILCAĞINDAN GÖREVLİ İZİNLİ OLACAKTIR.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan ÖZYİĞİT, 19 Aralık 2014 - 20 Ocak 2015 tarihleri arasında görevli izinli olarak Yurtdışı Kısa Dönem Eğitimi’ne katılmak ve mesleki incelemelerde bulunmak üzere Çin’e gideceğinden, anılan tarihlerde İskenderun Kaymakamlığına Payas Kaymakamı Sayın Hakan Kılınçkaya vekâlet edecektir.


 LİMAN GÜVENLİK KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

 

İskenderun Liman Güvenlik Komisyonu 16 Aralık 2014 Salı günü saat: 10.30’da İskenderun Limanı’nda faaliyet gösteren Limak İskenderun Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş. (Limakport) ev sahipliğinde, İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit başkanlığında bir araya geldi.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT; "KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ'Nİ VE ESNAFLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ"
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit başkanlığında 15 Aralık 2014 Pazartesi günü saat: 10.00’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda İskenderun Küçük Sanayi Sitesi’nin fiziki ve coğrafi durumu ile ilgili istişare toplantısı yapıldı.


 İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI, KAYMAKAM ÖZYİĞİT BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’in başkanlığında; 5442 sayılı İl İdaresi Kanunun 40. Maddesi gereğince, İlçemizde faaliyette bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının şube müdürleri ile 12 Aralık 2014 Cuma günü Saat: 10.30’da Kaymakamlık toplantı salonunda İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı.


 "10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ VE HAFTASI" İLÇEMİZDE ANLAM VE ÖNEMİNE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE İDRAK EDİLDİ.
 

 

İlçemiz Kaymakamı ve İlçe İnsan Hakları Kurulu Başkanı Sayın H.Hasan Özyiğit, "10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü ve Haftası" münasebetiyle İlçemizde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunarak, bu anlamlı günün anlam ve önemine yakışır bir şekilde idrak edildiğini belirtti.


 MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ SINAVI (13 ARALIK 2014 - CUMARTESİ)
 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan ”Motorlu Taşıt Sürücüleri Sınavı” 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 14.00’de gerçekleştirilecektir.


 AK PARTİ İSKENDERUN İLÇE TEŞKİLATI YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, KAYMAKAM ÖZYİĞİT'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
 

 

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulun ardından delegelerin oyu ile seçilen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) İlçe Teşkilatı Başkanı Vedat Tosun ve yeni yönetim kurulu üyeleri, İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.


 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI.
 

 

"10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak günün anlam ve önemine ilişkin açıklamada bulunan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit; Irk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasal ya da başka bir görüş, doğuş, tabiiyet, ya da benzeri başka bir statü gibi herhangi bir ayrım gözetilmeksizin tüm insanların huzur, dostluk ve barış içerisinde yaşaması temennisinde bulundu.


 ARAŞTIRMACI-YAZAR REFİK KİREÇÇİ, KAYMAKAM ÖZYİĞİT'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
 

 

İlçemizde Haftalık Bağımsız Siyasi olarak neşredilmekte olan Güneş Gazetesi İmtiyaz Sahibi Araştırmacı – Yazar Refik Kireççi, İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i 4 Aralık 2014 Perşembe günü saat: 13.30 makamında ziyaret etti.


 5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ MESAJI.
 

 

"5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü" dolayısıyla özel bir mesaj kaleme alan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit; Yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, nesillerin eğitiminde ve yetişmesinde sevgi ve şefkat kucağı olan, her şeyimizi borçlu olduğumuz kadınlarımızın mevcut haklarının korunması, yeni ve kalıcı kazanımlar sağlanması temennisiyle, tüm kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'nü içten dilekleriyle kutladığını belirtti.


 İSKENDERUN KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ'NİN NEZAKET ZİYARETİ.
 

 

İskenderun Kafkas Kültür Derneği Başkanı Saniye Tokmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’e 01 Aralık 2014 Pazartesi günü nezaket ziyaretinde bulundu.


 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak, engelli bireylerimize destek olmayı toplumsal bir ödev olarak algılanması gerektiğini belirtti.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 19


Site toplam 203.296 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 1 kişi geziyor.
H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması