T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 



Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 RİSKLİ BÖLGELERİN TESPİTİ VE ALINABİLECEK TEDBİRLER KONULU TOPLANTI.
 

 

İlçemiz genelinde doğal afetler açısından riskli yerlerin tespit edilmesi, fiziki şartlarının değerlendirilmesi, alınan ve alınacak olan tedbir ve önlemlerin tekrar gözden geçirilmesi amacıyla İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit başkanlığında İlgili kurum temsilcilerinin de katılımıyla 30 Eylül 2014 Salı günü Saat:14.00’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda istişare toplantısı yapıldı.


 ŞEHİDİMİZİN AİLESİ ZİYARET EDİLDİ.
 

 

Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca ve İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, Bitlis'te zırhlı aracın devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Mustafa Arslan’ın İskenderun’daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.


 KÜTÜPHAN-E TÜRKİYE PROJESİ
 

 

Kütüphan-e Türkiye Planlama ve Pilot Uygulama Projesinin 1 Ekim 2014 tarihinde İskenderun İlçe Halk Kütüphanesinde tanıtımı yapılacaktır.


 ELEKTRİK KESİNTİSİ
 

 

Operasyon Müdürlüğü ekiplerince teknik çalışma yapılacağından 02 Ekim 2014 Perşembe günü saat: 06.00 ile 08.00 arasında, İlçemiz Akçay Mahallesinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirilmiştir.


 KURBAN BAYRAMI MESAJI
 

 

Kurban Bayramı münasebetiyle özel bir mesaj yayınlayan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit;  Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en samimi şekilde hissetmemize vesile olan bu anlamlı günlerin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini temenni ederek, tüm halkımızın Kurban Bayramını içten dileklerle kutladığını belirtti.


 METEOROLOJİK UYARI (KUVVETLİ YAĞIŞ BEKLENİYOR)
 

 

Doğu Akdeniz Bölgesinde; 27 Eylül 2014 Cumartesi günü (yarın) akşam saatlerinde başlayacak olan gökgürültülü sağanak yağışlı havanın 28 Eylül 2014 Pazar günü akşam saatlerine kadar etkisini sürdüreceği, özellikle kıyı kesimlerinde çok kuvvetli yağış beklendiği bildirilmiştir.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT: TÜM ESNAFLARIMIZIN "AHİLİK HAFTASI"NI EN KALBİ DUYGULARIMLA KUTLARIM.
 

 

Ahilik Kültür Haftası münasebetiyle Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz ile ikinci başkanı Uğur Fırat ve beraberindeki heyet İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i 25 Eylül 2014 Perşembe günü makamında ziyaret etti.


 BASIN BÜLTENİ (EMZİRME HAFTASI)
 

 

01-07 Ekim tarihleri arasında kutlanan Emzirme Haftası kapsamında İlçemizde de emzirmenin ve anne sütünün önemine dikkat çekmek üzere Toplum Sağlığı Merkezi tarafından çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Yapılan etkinlikler kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi Ana-Çocuk Sağlığı Birimince hazırlanan basın bülteni duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 KURBAN BAYRAMI PROGRAMI
 

 

Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı hazırlanmış olup, program kapsamında Şehitlik Ziyareti 03 Ekim 2014 Arefe günü, Vatandaşlarımızla Bayramlaşma ise Bayramın 2’inci günü olan 05 Ekim 2014 Pazar günü yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 TCG KARATAŞ (P-1212) ASKERİ SAVAŞ GEMİSİ HALKIMIZIN ZİYARETİNE AÇILACAKTIR.
 

 

Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü kapsamında İskenderun Deniz Üs Komutanlığı Askeri Limanı'nda TCG Karataş (P-1212) savaş gemisi 27 Eylül 2014 Cumartesi günü saat: 09.00-17.00 arasında halkımızın ziyaretine açılacaktır.


 AVRUPA BİRLİĞİ HAREKETLİLİK HAFTASI KAPSAMINDA İL BAZINDA BİSİKLET TURU YAPILACAKTIR.
 

 

Avrupa Birliği Hareketlilik Haftası kapsamında yaşanabilir temiz bir kent için İl bazında bisiklet turu etkinliği düzenlenmiş olup, 28 Eylül 2014 Pazar günü saat: 14.00'da İl merkezinde belirlenen güzergah üzerinde yapılacaktır. 


 KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI (ORTAÖĞRETİM/ÖNLİSANS) MORAL MESAJI
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, 27-28 Eylül 2014 Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavı dolayısıyla özel bir mesaj kaleme alarak, sınava girecek tüm adaylara başarılar diledi.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 15


Site toplam 163.298 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 7 kişi geziyor.




H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun Kaymakamı



Haber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması