GÜNEY'İN İNCİSİ, GÜZİDE KENT İSKENDERUN...

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR.
 

 

26 Ocak 2016 Salı günü görevli izinli olarak Ankara’da bulunan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, İskenderun’a dönüş yapmış olup, 27 Ocak 2016 Çarşamba günü itibariyle İlçemizdeki görevine devam etmektedir.


 DUYURU [KAYMAKAM H.HASAN ÖZYİĞİT'İN İZNİ VE VEKALET]
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, 26 Ocak 2016 Salı günü görevli izinli olacağından, anılan tarihte İskenderun Kaymakamlığına Belen Kaymakamı Sayın Abdulaziz Aydın vekâlet edecektir.


 2016/ŞUBAT ER CELP DÖNEMİNDE SİLAHALTINA ALINACAK YÜKÜMLÜLERE AİT DUYURU.
 

 

2016/Şubat Er Celp Dönemi'nde silahaltına alınacak er statüsündeki yükümlülerin celp ve sevk işlemlerine ilişkin hususlar, 1111 Sayılı Askerlik Kanunu'nun 45'inci maddesi uyarınca açıklanmış olup, konu ile ilgili ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 DUYURU [GÜREŞ MÜSABAKALARI]
 

 

20-22 Ocak 2016 tarihleri arasında İskenderun Spor Salonu’nda 2015-2016 Okul Sporları Güreş Gençler (B) Grup Müsabakaları yapılacaktır.


 BAŞPOLİS MEMURU HALİL KAZANCI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.
 

 

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Deniz Büro Amirliği’nde görev yapmakta olan Baş Polis Memuru Halil Kazancı geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşama veda etti. Ani kalp krizi sonucu hayatını kaybederek tüm sevenlerini yasa boğan evli ve iki çocuk babası Baş Polis Memuru Halil Kazancı (41), 11 Ocak 2016 Pazartesi günü İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.


 BASIN BÜLTENİ [BASIN AÇIKLAMASI YAPILAMAYACAK YERLER]
 

 

Yerli ve yabancı sivil toplum kuruluşları ile Gerçek ve tüzel tüzel kişiler tarafından yapılan basın açıklamaları ile ilgili olarak; Kamu huzur ve esenliğini tehlikeye düşürmemek ve vatandaşların yaşamlarının normal akışını kesintiye uğratmamak, temel hak ve özgürlükler ile kamu düzeninin korunması ve uygulamada yeknesaklığın sağlanması amacıyla uyulması gereken  esas ve usuller ile ilgili Kaymakamlığımızca yeniden değerlendirme yapılmış olup, konu ile ilgili hazırlanan basın bülteni haber içeriğinde sunulmuştur.


 "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" KUTLAMA/TEBRİK MESAJI...
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit,"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; İlçemizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi ve kalkınması bakımından yerel basının önemine değinmiş olup, İlçemizde basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nü en kalbi duygularıyla kutladığını belirtmiştir.


 SOSYAL DESTEK PROGRAMI (SODES) KAPSAMINDA; GENÇLERİMİZE VE KADIN VATANDAŞLARIMIZA YÖNELİK İKİ MÜSTESNA PROJE HAYATA GEÇİYOR...
 

 

Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında desteklenen, Hatay Valiliği koordinasyonunda, İskenderun Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği çerçevesinde yürütülen iki müstesna proje hayata geçiriliyor. Gençlerimizin ve kadın vatandaşlarımızın sosyal ve ekonomik hayata katılımlarının sağlanması bakımından önem arz eden bu müstesna iki proje ile ilgili ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 DUYURU [AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ VE AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU 1.DÖNEM SINAVI]
 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan “Açık Öğretim Lisesi 1.Dönem Sınavı” 3 oturumda yapılacak olup, 1.Oturumu: 02 Ocak 2016 Cumartesi günü saat: 09.30’da, 2.Oturumu: aynı gün saat: 14.00’da, 3.Oturumu ise: 03 Ocak 2016 Pazar günü saat: 09.30’da, “Açık Öğretim Ortaokulu 1.Dönem Sınavı” ise 2 oturumda yapılacak olup, 1.Oturumu: 03 Ocak 2016 Pazar günü saat: 09.30’da, 2.Oturumu: aynı gün saat: 14.00’da gerçekleştirilecektir.


 YENİ YIL KUTLAMA/TEBRİK MESAJI
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, önümüzdeki günlerde idrak edilecek olan yeni yıl münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; 2016 yılının Ülkemize ve tüm insanlığa güzellikler getirmesi temennisinde bulunmuş ve İlçemizde görev yapan tüm kamu personelinin, Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının, özel sektör çalışanlarının, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin, saygıdeğer İskenderunluların ve kıymetli basın mensuplarının yeni yılını en içten dileklerimle kutladığını ifade etmiştir.


 ERASMUS+KA101 BİREYLERİN ÖĞRENME HAREKETLİLİĞİ TANITIM TOPLANTISI YOĞUN BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ.
 

 

24 Aralık 2015 Perşembe günü İskenderun Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Kadir Tosun ve İskenderun Kaymakamlığı Avrupa Birliği Projeleri Koordinatörü Hanefi Zobar tarafından, İskenderun´da görevli idareci ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme toplantısı ve örnek proje sunumu yapıldı.


 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT GÖREVİNE BAŞLAMIŞTIR.
 

 

14-24 Aralık 2015 tarihleri arasında 11 (On Bir) gün senelik izine ayrılan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan ÖZYİĞİT, 24 Aralık 2015 tarihi itibariyle İlçemizdeki görevine devam etmektedir.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 32


Site toplam 430.831 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 1 kişi geziyor.H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması