GÜNEY'İN İNCİSİ, GÜZİDE KENT İSKENDERUN...

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 DOĞAKA 2015 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI
 

 

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından 5 Mayıs 2015 tarihi itibariyle kar amacı gütmeyen kurumlara ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik 2015 Yılı Teknik Destek Programı ilan edilmiştir. Ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 İSKENDERUN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'NİN 2014-2015 YILSONU SERGİSİ
 

 

İskenderun Mesleki Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen 2014-2015 Yılsonu Sergisi’nin açılışı İlimiz Valisi Sayın Ercan Topaca’nın eşi hanımefendi Sayın Ayşe Sevim Topaca’nın katılımı ile 21 Mayıs 2015 Perşembe günü gerçekleştirildi.


 SU TOPU MÜSABAKALARI...
 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Su Topu Federasyonu tarafından organize edilen, 2.Lig 1.Devre 1.Bölüm U-14 Su Topu Müsabakaları 23 - 24 Mayıs 2015 tarihlerinde İlçemiz Vali Zeki Şanal Kapalı Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT; "GENÇLERİMİZ, ÜLKEMİZİN UMUDU VE GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR"
 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ve beraberindeki Gençlik Adına Engelli Bir Sporcu ile Gençlik Merkezi Üyesi Üç Gencimiz ve Üç Sporcu olmak üzere Yedi Gencimiz İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i 15 Mayıs 2015 Cuma günü makamında ziyaret etti.


 BASIN BÜLTENİ (İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN...)
 

 

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü - Şehit Haydar Polis Merkezi Amirliği tarafından 13 Mayıs 2015 günü yapılan özel bir çalışma ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı hasıl olduğundan konu ile ilgili basın bülteni düzenlenmiştir. Söz konusu basın bülteni duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 YAZLIK KIYAFET UYGULAMASI; 15 MAYIS 2015 TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLAYACAKTIR.
 

 

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli memur, sözleşmeli memur, geçici personel ve hizmetlilerin kış kıyafeti uygulaması 14 Mayıs 2015 Perşembe günü sona erecek olup, 15 Mayıs 2015 Cuma günü itibariyle yazlık kıyafet uygulamasına geçilecektir.


 "TCG KARPAZ VE TCG KARATAŞ" ADLI MODERN SAVAŞ GEMİLERİ, 19 MAYIS 2015 SALI GÜNÜ HALKIMIZIN ZİYARETİNE AÇILACAKTIR.
 

 

"19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nın 96.yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında; Deniz Kuvvetlerimizin 'TCG Karpaz ve TCG Karataş' adlı modern savaş gemileri İskenderun Deniz Üs Komutanlığı Askeri Limanı’nda 19 Mayıs 2015 Salı günü saat: 10.00-12.00 ve 14.00-17.00 arasında halkımızın ziyaretine açılacaktır.


 "19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI" KUTLAMA MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" nın 96.yıldönümü dolayısıyla özel bir mesaj kaleme alarak; "Bize bu müstesna günü armağan eden başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, şükran ve tazimle anıyor, gençlerimizin, sporcularımızın ve tüm halkımızın bayramını içten dileklerimle kutluyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum" şeklinde duygu ve düşüncelerini paylaştı.


 ORTA ÖĞRETİME GEÇİŞ ORTAK MAZERET 2.DÖNEM SINAVI [16-17 MAYIS 2015]
 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan ”Orta Öğretime Geçiş Ortak Mazeret 2.Dönem Sınavı” 16-17 Mayıs 2015 tarihlerinde saat: 09.00 – 12.00 arasında İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirilecektir.


 AHİLİĞE ESAS OLAN BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİK DUYGUSU İLÇEMİZDE BÜYÜYEREK DEVAM EDİYOR.
 

 

Ahilik Kültür Haftası münasebetiyle Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz ile ikinci başkanı Uğur Fırat ve beraberindeki heyet İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i 13 Mayıs 2015 Çarşamba günü makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Kaymakam Özyiğit’e ahilik kaftanı giydirilerek, günün anısına çiçek takdim edildi.


 "AHİLİK KÜLTÜRÜ HAFTASI" KUTLAMA MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, 2015 yılı Mayıs ayında idrak edilecek olan "Ahilik Kültürü Haftası" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; Bu anlamlı hafta vesilesiyle Ahi Evran-ı Veli’yi rahmet ve minnetle andığını, esnaf ve sanatkârlarımız başta olmak üzere tüm halkımızın ahilik haftasını ve esnaf bayramını en içten dileklerle kutladığını ve  ahiliğe esas olan birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunun büyüyerek devam etmesini temenni ettiğini belirtti.


 "19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI" 96.YILDÖNÜMÜ KUTLAMA PROGRAMI.
 

 

Türk Milleti’nin tarihinde dönüm noktası olan, Büyük Önder Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a doğru attığı ilk adımla yaktığı bağımsızlık ateşinin, 96. yıldönümünü kutlamanın sevinç, gurur ve heyecanıyla tören ve çeşitli gösteriler tertip edilmiştir. Program ayrıntıları duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 25


Site toplam 300.481 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 20 kişi geziyor.H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması