GÜNEY'İN İNCİSİ, GÜZİDE KENT İSKENDERUN...

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 "24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI" KUTLAMA/TEBRİK MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı" dolayısıyla özel bir mesaj kaleme alarak; "İlçemiz de faaliyette bulunan yerel gazete, dergi, radyo ve televizyonlarımız ve ulusal haber ajansı temsilcileri ile zengin bir kadroya sahip olan ve üstlendikleri sorumluluğun bilinciyle görev yapan değerli basın mensuplarımızın bu özel günlerini candan kutladığını, tüm basın mensuplarımızın habere ulaşma ve haberi kamuoyuna ulaştırma çabalarında başarılar dilediğini" belirtti.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT, BAYRAM COŞKUSUNU YEDİDEN YETMİŞE TÜM HALKIMIZLA PAYLAŞTI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, Devletimizin himayesi altındaki çocuklarımıza sıcak bir aile ortamı sağlayarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarına katkı sunan “İskenderun Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası Müdürlüğü” çalışanları ve burada kalan çocuklarımızla bayram coşkusunu paylaştı. Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası’na gerçekleştirilen ziyaretin müteakibinde İlçemiz Mustafa Kemal Mahallesi Şehit Hasan Ali Yücel Caddesi’nde ikamet eden 83 yaşındaki Fatma Uçar ziyaret edilerek, kendisi ve ailesiyle bayramlaşıldı.


 RAMAZAN BAYRAMI PROGRAMI KAPSAMINDA HALK İLE DEVLET RİCALİ BİR ARAYA GELEREK, BAYRAMIN GÜZELLİĞİNE VE ÖZELLİĞİNE YAKIŞIR BİR KUTLAMA YAPILDI.
 

 

Ramazan Bayramı programı kapsamında 17 Temmuz 2015 Cuma günü saat: 11.00 – 12.00 arasında İskenderun Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen bayramlaşma programında, İlçemizin protokol üyeleri ile vatandaşlarımız bir araya gelerek bayram coşkusunu paylaştılar.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT; "AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN KIYMETLİ AİLELERİ VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZ EN KIYMETLİ VARLIKLARIMIZDIR"
 

 

Ramazan Bayramı programı kapsamında 16 Temmuz 2015 Perşembe günü (Arefe Günü)  saat: 10.30 ‘da İskenderun Şehitliği’nde düzenlenen ziyaret programında, İlçemiz protokol üyeleri, aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri, kahraman gazilerimiz ve kıymetli aileleri ile vatandaşlarımız bir araya geldi.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’in ev sahipliğinde, 14 Temmuz 2015 Salı günü İskenderun Yelken Kulübü’nde Şehit Aileleri ve Gazilerimiz onuruna iftar yemeği verildi. Şehit Aileleri ve Gazilerimiz ile yakından ilgilenen Kaymakam H.Hasan Özyiğit ve eşi hanımefendi Selda Özyiğit, konuklarını Yelken Kulübü girişinde karşılayarak onlarla sohbet etti. 


 RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA/TEBRİK MESAJI
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, Ramazan Bayramı dolayısıyla özel bir mesaj kaleme alarak; Ramazan Bayramı'na ulaşmanın huzur ve mutluluğunun gönüllerimizde en üst seviyede hissedildiğini ifade ederek,  "İlçemizde görev yapan adli, askeri ve sivil erkânın, tüm kamu personelinin, özel sektör yönetici ve çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer İskenderun halkının bayramlarını en kalbi ve samimi duygularıyla kutladığını, bu özel ve anlamlı gün vesilesiyle tüm halkımıza sevgi ve saygılarını sunduğunu" belirtti.


 RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
 

 

Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan, milletimizin ve toplumsal hayatımızın en güzel ve anlamlı günlerinden birisi olan Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu paylaşmak amacıyla bayramlaşma programı tertip edilmiş olup, ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


 KADİR GECESİ KUTLAMA/TEBRİK MESAJI
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, 13 Temmuz 2015 Pazartesi gününü 14 Temmuz 2015 Salı gününe bağlayan gece idrak edilecek olan "Kadir Gecesi" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; "Aziz milletimizin ve tüm İslam dünyasının Kadir Gecesi'ni içten duygularıyla tebrik ettiğini, Yüce Mevla'dan barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı'na da eriştirmesini temenni ettiğini belirterek, tüm İskenderun halkına selam ve muhabbetlerini sunduğunu" ifade etti.


 SG YARBAY ÖZDEN OSMAN DÜRÜST'ÜN VEDA ZİYARETİ...
 

 

Yaklaşık 3 yıldır İlçemizde başarıyla görev yapan ve geçtiğimiz günlerde tayini Ankara'ya çıkan Sahil Güvenlik İskenderun Grup  Komutanı  SG Yarbay Özden Osman Dürüst İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’e veda ziyaretinde bulundu.


 "5 TEMMUZ İSKENDERUN KURTULUŞ BAYRAMI" KUTLAMA/TEBRİK MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "5 Temmuz İskenderun Kurtuluş Bayramı" nın 77.yıldönümü münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; "Şanlı bayrağımızın dalgalandığı her karış toprak için bu bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin bedelini canlarıyla ödeyen Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz şehit ve kahraman gazilerimizi, şanlı ordumuzu minnet, şükran ve rahmetle anarken, tüm halkımızın kurtuluş bayramını en kalbi duygularla kutladığını" belirtti.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT, SELZEDELER İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.
 

 

Geçtiğimiz günlerde sağanak yağışın etkisiyle meydana gelen sel felaketi nedeniyle zarar gören Sarıseki Mahallesi selzedelerine  29 Haziran 2015 Pazartesi günü bir kez daha geçmiş olsun ziyaretinde bulunan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, onlarla birlikte iftar yemeğinde bir araya gelerek sorun ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.


 "5 TEMMUZ İSKENDERUN'UN KURTULUŞ BAYRAMI" NIN 77.YILDÖNÜMÜ KUTLAMA PROGRAMI.
 

 

5 Temmuz 2015 Pazar günü idrak edilecek olan; "5 Temmuz İskenderun'un Kurtuluş Bayramı" nın 77.yıldönümü münasebetiyle İskenderun Kaymakamlığı ve İlgili Kurumların da iştirakiyle  bu kutlu kurtuluş gününü kutlamak amacıyla tören ve çeşitli etkinlikler tertip edilmiş olup, söz konusu etkinlikleri içeren kutlama programı duyuru içeriğinde bulunmaktadır.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 27


Site toplam 333.851 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 10 kişi geziyor.H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması