T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz "Ramazan Bayramı" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak bu ulvi ve müstesna günlerin önemine değindi. Kaymakam Özyiğit, İlçemizde ki huzur ve barış ortamının sürekli olmasını temennisiyle, İlçemizde görev yapan adli, askeri ve sivil erkânın, tüm kamu personelinin, özel sektör ve çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer İskenderun halkının bayramlarım en kalbi ve samimi duygularımla kutladığını ifade etti.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT; "TEMENNİMİZ İLÇEMİZE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE SEÇİM ORTAMI GEÇİRMEKTİR."
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit başkanlığında düzenlenen toplantıda, ilk oylaması 10 Ağustos 2014 Pazar günü, ikinci oylaması 24 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde İlçemiz genelinde alınması gereken güvenlik tedbirleri görüşüldü.


 RAMAZAN BAYRAMI PROGRAMI.
 

 

Ramazan Bayramında Şehitlik Ziyareti 27 Temmuz 2014 Pazar (Arefe) günü, Vatandaşlarımızla bayramlaşma ise; Bayramın 1’inci günü olan 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü duyuru içeriğinde belirtilen programa göre yapılacaktır.


 MİLLİ YAS İLANI...
 

 

İsrail’in Gazze’ye yönelik menfur saldırıları sonucunda yüzlerce masum Filistinlinin ölümünden dolayı, köklü tarihi ve kültürel bağlarımız bulunan kardeş Filistin halkıyla dayanışma çerçevesinde, 22/07/2014 tarihinden itibaren üç gün süreyle milli yas ilan edilmiştir.


 BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İSKENDERUN'DA...
 

 

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz 2014 Cumartesi günü Hatay İl Merkezindeki programının ardından İlçemize teşrif ederek, İskenderun Belediyesi tarafından Anıt Alanında organize edilen iftar yemeğine katıldı.İskenderun’a övgü dolu sözlerle hitap eden Başbakan Erdoğan, 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik de değerlendirmelerde bulundu.


 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit tarafından, 18 Temmuz 2014 Cuma günü İskenderun Yelken Kulübü’nde Şehit Aileleri ve Gazilerimiz onuruna iftar yemeği verildi. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlarını açan Protokol Üyeleri, Şehit Aileleri ve Gazilerimiz hoşsohbet ortamında geçirdikleri iftar yemeğinin ardından aziz şehitlerimizin ruhuna dua okudular.


 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT, EMNİYET PERSONELLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.
 

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz 2014 Salı günü İskenderun Askeri Piri Reis Sahil Gazinosu’nda emniyet personellerine yönelik iftar yemeği verildi.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT; YÜRÜTÜLEN KAMU HİZMETLERİNDE "VATANDAŞ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI" TEMEL ÖNCELİĞİMİZ OLMALIDIR.
 

 

İskenderun Deniz Turizm ve Sportif Turizm Kurulu, İlçemiz Kaymakamı Sayın H. Hasan ÖZYİĞİT başkanlığında İlgili kurum yetkililerinin de katılımlarıyla 14 Temmuz 2014 Pazartesi günü saat: 10.00’da Kaymakamlık toplantı salonunda toplandı.


 MÜBAREK RAMAZAN AYI İLÇEMİZDE MANEVİYATINA UYGUN ŞEKİLDE YAŞANMAYA DEVAM EDİYOR...
 

 

İlçe Müftülüğü tarafından 11 Temmuz 2014 Cuma günü Kemal-Seher ÖZKAN Kur’an Kursu bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde İlçemizin protokol üyeleri, dini kanaat önderleri, hafızlar ve kurs öğrencileri bir araya gelerek, dualar eşliğinde oruçlarını açtılar.


 EMEKLİ GAZİ HALİL KARA SON YOLCUĞUNA UĞURLANDI.
 

 

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli iken 2011 yılının Ekim ayında Denizciler Şehit Kazım Şengül Polis Merkezi Amirliğine bölücü terör örgütleri tarafından yapılan hain saldırı sonucunda ağır yaralanarak gazi olan ve malulen emekli olan sivil memur Halil Kara beyin kanaması nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavisi sürerken hayatını kaybetti.


 İSKENDERUN OSB İFTAR YEMEĞİNDE PROTOKOL ÜYELERİ İLE ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ, YAŞLI AİLELER VE ENGELLİLER BİR ARAYA GELDİ.
 

 

İskenderun Organize Sanayi Bölgesi tarafından şehit ve gazi aileleri, yaşlı aileler ve engelliler ile ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza yönelik İskenderun Yelken Kulübü’nde 09 Temmuz 2014 Salı günü iftar yemeği verildi.Protokol üyeleri ile şehit ve gazi aileleri, yaşlı aileler, engelliler ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kaynaştığı iftar yemeğinde Ramazan ayının feyiz ve bereketine uygun bir ortam oluşarak birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın en güzel örneği sergilendi.


 DUYURU (MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ SINAVI)
 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan ”MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ SINAVI” 12 Temmuz 2014 Cumartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecektir


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 12


Site toplam 131.013 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 792 kişi geziyor.


 
H.Hasan ÖZYİĞİT  
 İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması