GÜNEY’İN İNCİSİ, GÜZİDE KENT İSKENDERUN…

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 İLİMİZ VALİSİ SAYIN ERCAN TOPACA, İSKENDERUN İLÇESİNDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BRİFİNG ALDI.
 

 

İlimiz Valisi Sayın Ercan Topaca, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere 22 Kasım 2014 Cumartesi günü İlçemize teşrif etmiş olup, program kapsamında ilk olarak İskenderun Kaymakamlığını ziyaret ederek, İlçemizde yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.


 DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) 2014 YILI KASIM-ARALIK DÖNEMİ TEKNİK DESTEK PROGRAMI.
 

 

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından 2014 Yılı Çalışma Programı çerçevesinde uygulanmakta olan Teknik Destek Programının 2014 Yılı Kasım - Aralık Dönemi başvuruları alınmaya başlamıştır.


 "24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ" KUTLAMA MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "24 Kasım Öğretmenler Günü" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; Öğretmenlik mesleğinin hayatımızdaki yeri ve öneminde değindi.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT; "TÜM ÇOCUKLAR NADİDE BİR ÇİÇEKTİR"
 

 

"20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit; "Tüm çocukların nadide bir çiçek olduğunu ifade ederek, onların özel bir duyarlılığa ve özel bir korunmaya ihtiyacı olduğunu belirtti.


 ORTA ÖĞRETİME GEÇİŞ ORTAK SINAVI (26-27 KASIM 2014)
 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan ”Orta Öğretime Geçiş Ortak Sınavı” 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen okullarda gerçekleştirilecektir.


 ELEKTRİK KESİNTİSİ (15 KASIM 2014)
 

 

Toroslar EDAŞ’a bağlı Operasyon Müdürlüğü ekiplerince teknik çalışma yapılacağından 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat: 07.00 ile 17.00 arasında, İlçemiz Numune ve İsmet İnönü Mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirilmiştir.


 ELEKTRİK KESİNTİLERİ VE ELEKTRİK KESİNTİLERİNDEN KAYNAKLANAN SORUNLAR DEĞERLENDİRİLDİ.
 

 

İlçemizde yaşanan elektrik sorunlarının giderilmesi amacıyla İl Aydınlatma Komisyonu Başkanı Vali Yardımcısı Sayın Bilal Ölmez başkanlığında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Toplantı Salonu’nda 12 Kasım 2014 Çarşamba günü saat: 14.00’da İlgili kurum amirlerinin de katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.


 SERİNYOL ER EĞİTİM ALAY KOMUTANI, KAYMAKAM ÖZYİĞİT'E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.
 

 

Serinyol 121. Er Eğitim Alay Komutanı J.Kurmay Albay Erdem Özcan, 11 Kasım 2014 Salı günü İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’e nezaket ziyaretinde bulundu.


 ATA'MIZI MİNNET, ŞÜKRAN VE ÖZLEMLE ANDIK.
 

 

Yokluğunu her zaman içimizde hissettiğimiz Ata’mızın aramızdan ayrılışının 76’ncı yıldönümü münasebetiyle 10 Kasım 2014 tarihinde saat 09.05’te başlayıp, çeşitli etkinliklerle bir hafta sürecek olan “Atatürk Haftası” Anma ve Etkinlik Programı düzenlendi.


 İLİMİZ VALİSİ SAYIN ERCAN TOPACA, İSKENDERUN OSB'Yİ ZİYARET ETTİ.
 

 

Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, İskenderun Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, OSB yetkililerinden bölgede devam eden faaliyetler hakkında brifing aldı.


 KAYMAKAM H.HASAN ÖZYİĞİT 09 KASIM 2014 TARİHİ İTİBARİYLE İLÇEMİZDEKİ GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR.
 

 

04-08 Kasım 2014 tarihleri arasında görevli izinli olan İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan ÖZYİĞİT, 09 Kasım 2014 tarihi itibariyle İlçemizdeki görevine devam etmektedir.


 ELEKTRİK KESİNTİSİ.
 

 

Toroslar EDAŞ’a bağlı Operasyon Müdürlüğü ekiplerince teknik çalışma yapılacağından 09 Kasım 2014 Pazar günü saat: 08.00 ile 17.00 arasında; İlçemiz Numune, Gürsel, Dumlupınar, Muradiye Mahalleleri ile Sarıseki, Karayılan ve Azganlık Mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirilmiştir.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 18


Site toplam 189.685 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 32 kişi geziyor.
H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması