T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 ELEKTRİK KESİNTİSİ..!
 

 

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Hatay Bölge Müdürlüğü tarafından İlçemizin çeşitli yerlerinde 31 Ağustos 2014 Pazar günü elektrik kesintisi yapılacağı bildirilmiştir. Ayrıntılı bilgi duyuru içeriğinde bulunmaktadır...


 İSKENDERUN DENİZ ÜS KOMUTANI'NDAN NEZAKET ZİYARETİ.
 

 

2014 Yılı Ağustos ayında gerçekleştirilen Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısında alınan kararlar doğrultusunda İskenderun Deniz Üs Komutanlığına atanan ve 30 Ağustos 2014 tarihi itibariyle Tuğamiral rütbesine terfi edecek olan Deniz Kurmay Albay Kadir Yıldız, 28 Ağustos 2014 Perşembe günü İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.


 30 AĞUSTOS 2014 ZAFER BAYRAMI 92.YIL KUTLAMA PROGRAMI
 

 

Türk Milleti’nin kıvançta ve tasada ortak, bölünmez bir bütün halinde, milli şuur ve ülkü etrafında birleşmiş olmasının, sevinç ve heyecanını yaşarken; bu mutlu günü kutlamak amacıyla program ve çeşitli etkinlikler tertip edilmiştir. Program ayrıntısı duyuru içeriğinde bulunmaktadır...


 BÜYÜK ZAFER VE ATATÜRK KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ...
 

 

Büyük Taarruz ve Başkomutan Meydan Muharebesinin 92’nci yıl dönümü nedeniyle, 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığınca; Primemall AVM’de 29-30-31 Ağustos 2014 tarihlerinde üç gün süreli “Büyük Zafer ve Atatürk Konulu Fotoğraf Sergisi” açılacaktır. Sergiye tüm halkımız davetlidir.


 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H. HASAN ÖZYİĞİT'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI...
 

 

Yüce milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük zaferimizin 92’ nci yıldönümünü kutlamanın sonsuz heyecanı ve kıvancı içerisindeyiz.


 DUYURU (AÇIK LİSE 3. DÖNEM SINAVI)...!
 

 

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre;

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan ”Açık Lise 3.Dönem Sınavı” 1.Oturumu 23 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat: 09.30’da gerçekleştirilecektir.


 DENİZLERİN TERKEDİLMİŞ AV ARAÇLARINDAN TEMİZLENMESİ PROJESİ...
 

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğünce uygulamaya konulan “Denizlerin Terkedilmiş Av Araçlarından Temizlenmesi Projesi” kapsamında İlçemizde tören tertip edilmiştir.


 ÇED İLANI (İSKELE ALANI KAPASİTE ARTIŞI)
 

 

Hatay İli, İskenderun İlçesi, Azganlık Beldesi, II. Organize Sanayi Bölgesinde Tosyalı Demir Çelik San. A.Ş.tarafından yapılması planlanan “İskele Alanı Kapasite Artışı” projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu; 01.08.2014 - 14.08.2014 tarihleri arasında 10 iş günü süresince halkın görüş ve önerilerini almak üzere, halkın görüşüne açılmıştır.


 MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ SINAVI
 

 
Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan ”Motorlu Taşıt Sürücüleri Sınavı” 09 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecektir.


 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT VE EŞİ HANIMEFENDİ SELDA ÖZYİĞİT, YAŞLI VATANDAŞLARIMIZI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H. Hasan Özyiğit ve Eşi Hanımefendi Selda Özyiğit, İlçemizde ikamet etmekte olan yaşlı, muhtaç ve kimsesiz vatandaşları bayramın 1’inci günü olan 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü evlerinde ziyaret etti.


 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT VE EŞİ HANIMEFENDİ SELDA ÖZYİĞİT, SEVGİ EVLERİ'NDE BARINMAKTA OLAN ÇOCUKLARIMIZLA DA BAYRAM COŞKUSUNU PAYLAŞTI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit ve Eşi Hanımefendi Selda Özyiğit, Devletimizin himayesi altındaki çocuklarımıza sıcak bir aile ortamı sağlayarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarına katkı sunan “İskenderun Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvası Müdürlüğü”çalışanları ve burada kalan çocuklarımızla bayram coşkusunu paylaştı.


 PROTOKOL ÜYELERİ İLE HALK BAYRAM COŞKUSUNU PAYLAŞTI...
 

 

Ramazan Bayramı münasebetiyle 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü (Bayramın 1’inci Günü) saat: 11.00 – 12.00 arasında İskenderun Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen bayramlaşma programında, İlçemiz protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaşlarımız bir araya gelerek, bayramın coşkusunu paylaştılar.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 13


Site toplam 146.983 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 77 kişi geziyor.


 
H.Hasan ÖZYİĞİT  
 İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması