GÜNEY'İN İNCİSİ, GÜZİDE KENT İSKENDERUN...

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alarak; Kadınlarımızın yaşantımızdaki yeri ve önemine değinerek, asil duyguların sahibi ve fazilet timsali tüm kadınlarımızın bu özel ve anlamlı gününü içten dilekleriyle kutladığını ifade etti.


 İSKENDERUN SERBEST MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ'NİN NEZAKET ZİYARETİ.
 

 

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (İSMO) Odası Başkanı Alaaddin Özbülbül ve beraberindeki heyet, 01 Mart – 07 Mart tarihleri arasında kutlanmakta olan “Muhasebeciler Haftası” dolayısı ile 02 Mart 2015 Pazartesi günü saat 10.00’da İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.


 VERGİ HAFTASI ZİYARETİ.
 

 

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve beraberindeki heyet, 23 Şubat - 01 Mart tarihleri arasında kutlanmakta olan 26. Vergi Haftası dolayısı ile 24 Şubat 2015 Salı günü saat 14.00’da İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.


 VERGİ HAFTASI MESAJI.
 

 

23 Şubat - 01 Mart 2015 tarihleri arasında kutlanması planlanan "Vergi Haftası" münasebetiyle İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit tarafından özel bir mesaj yayınlanmış olup, Kaymakam Özyiğit yayınladığı mesajında; Bu anlamlı hafta vesilesiyle vergisini zamanında ve tam olarak ödeme gayretinde olan tüm mükelleflerimize hayırlı bol kazançlı bir yıl geçirmelerini, Vergi dairesi çalışanlarına ise işlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi.


 DOĞAKA TARAFINDAN DÜZENLENEN "2015 YILI TURİZM ALT YAPISININ GELİŞTİRİLMESİ MALİ DESTEK PROGRAMI" BİLGİLENDİRME TOPLANTISI İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN H.HASAN ÖZYİĞİT'İN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.
 

 

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından 2015 yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programları kapsamında İlçemizde “Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı” ve “Kar Amacı Gütmeyen Kurumlara Yönelik Mali Destek Programı” bilgilendirme toplantısı yapıldı.


 2015 YILI SODES TOPLANTISI KAYMAKAM ÖZYİĞİT BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

 

İlçemizde Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında hazırlanacak projeler için ön hazırlık toplantısı, İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit başkanlığında gerçekleştirildi.


 "14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ" ÖZEL MESAJI.
 

 

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit, "14 Şubat Sevgililer Günü" dolayısıyla özel bir mesaj kaleme alarak, tüm halkımızın bu özel ve anlamlı gününü en kalbi duygularla kutladığını ifade ederek, tüm insanların birbirine sevgiyle ve saygıyla yaklaştığı bir dünya temennisinde bulundu.


 EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ BAŞAR İLÇEMİZE VEDA EDERKEN, YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ZEKİ BALCI İSE 09 ŞUBAT 2015 TARİHİ İTİBARİYLE İLÇEMİZDEKİ GÖREVİNE BAŞLAMIŞTIR.
 

 

İlçemiz de yaklaşık 2,5 yıldır görev yapan ve geçtiğimiz günlerde Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevine atanan 3.Sınıf Emniyet Müdürü Cengiz Başar ile Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürü iken İlçemize Emniyet Müdürü olarak atanan Zeki Balcı, 9 Şubat 2015 Pazartesi günü İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.


 BASIN BÜLTENİ (KIŞ MEVSİMİ DOLAYISIYLA İLÇEMİZDE ALINAN TRAFİK TEDBİRLERİ)
 

 

İçişleri Bakanlığı'nın 16/01/2015 tarih ve 2015/3 sayılı genelgesine istinaden; Karayolu ulaşımında yaşanacak olumsuz hava ve yol koşulları dikkate alınarak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması ile huzur ve güven içinde seyahat edebilmelerini temin edebilmek trafik tedbirleri arttırılmıştır.


 TÜMSİAD TARAFINDAN DÜZENLENEN "İŞLETMELERDE KURUMSALLAŞMA VE KARLILIKLARININ ARTTRILMASI" KONULU EĞİTİM PROGRAMININ SERTİFİKA TÖRENİ KAYMAKAM ÖZYİĞİT'İN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
 

 

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Hatay Şubesi tarafından uygulamaya konulan “İşletmelerde Kurumsallaşma ve Karlılıklarının Arttırılması Eğitim Programı” nın tamamlanmasının ardından 24 Ocak 2015 Cumartesi günü sertifika töreni gerçekleştirilerek, katılımcılara sertifikaları verildi.


 KKTC BAYINDIRLIK VE ULAŞTIRMA BAKANI SAYIN HASAN TAÇOY, KAYMAKAM ÖZYİĞİT'İ ZİYARET ETTİ.
 

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sayın Hasan Taçoy ve beraberindeki heyet İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan Özyiğit’i 23 Ocak 2015 Cuma günü ziyaret etti.


 KAYMAKAM ÖZYİĞİT, MİNİK ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNİ PAYLAŞTI.
 

 

2014 - 2015 Eğitim - Öğretim Yılı’nın 1.Döneminin sona ermesi münasebetiyle 23 Ocak 2015 Cuma günü İlçemizdeki okullarda karne dağıtım töreni düzenlendi.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 21


Site toplam 249.072 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 6 kişi geziyor.
H.Hasan ÖZYİĞİT
İskenderun KaymakamıHaber ve Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

T.C.İSKENDERUN KAYMAKAMLIĞI RESMİ İNTERNET SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
ADRES: BEŞ TEMMUZ CAD. KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI İSKENDERUN/HATAY - İLETİŞİM: 0 326 614 18 26 - FAKS: 0 326 614 22 42 - E-POSTA: İSKENDERUN@İCİSLERİ.GOV.TR

Vcil Yönlendirme Uygulaması